All best sellers

Accessories for BCDs

Křídlo OMS duše 45 lb

KRIDLODUSE45
OMS
OMS® nabízí bezpečné a spolehlivé produkty, které vynikají nad všemi ostatními. Držitelé světových rekordů, hloubkoví, jeskynní i sportovní potápěči používají specifická křídla OMS® ať už se stahovacími popruhy nebo bez nich.
Quantity


Reward points

For details about our system of bubbles click here.

You will earn 490 bubbles in amount of 490 Kč, which you can use for your next order.

Description

Křídlo duše 45 lb

KUPTE SI LEPŠÍ KŘÍDLO:

Již 15 let společnost OMS® nabízí bezpečné a spolehlivé produkty, které vynikají nad všemi ostatními. NASA, držitelé světových rekordů jako je například Rob Lalumiere, hloubkoví, jeskynní i sportovní potápěči používají specifická křídla OMS® ať už se stahovacími popruhy nebo bez nich. Nově OMS® nabízí dvě jednodušová křídla. První je speciálně navrženo pro jednu láhev a druhé křídlo je navrženo pro dvě láhve. Obě jsou uvedeny do prodeje pro sezónu 2005/2006. Jako všechna křídla OMS®, tak i tyto modely splňují základní vlastnosti – otvory umístěné v nenafukovací se oblasti. Popruhy cam band mohou být provlečeny těmito otvory a tímu křídlo upevněno IQ™ nebo mohou být upevněny k ocelovému nebo hliníkovému backplatu a dále pak k láhvi či láhvím. Backplaty / Popruhy / Křídla jsou vybavením, které je velmi lehké a snadno přemístitelné. Pro tyto přednosti jsou velmi populární sestavy – křídlo, ocelový nebo hliníkový backplate a adaptér na jednu láhev nebo láhve, může být také použito IQ™ nebo popruhový Comfort harness systém s hliníkovým nebo ocelovým backplatem.

V PRVNÍ ŘADĚ ODOLNOST:

OMS® používá po celém povrchu křídla 1000 denier Corduru s 5.0 oz uretanem k prevenci proti odření a propíchnutí. Většina konkurentů nedosahuje takové ochrany na svých křídlech, protože používají materiály méně-uretanové nebo bez uretanu. Tímto ztrácí jejich produkty odolnost proti protrhnutí a odření. Uvnitř našeho potahu z cordury je uretanová duše resp. dvě duše v křídle s dvěmi dušemi.

KŘÍDLO S JEDNOU DUŠÍ:

Tento model obsahuje dva výpustné ventily umístěné na pravé straně potápěčových ramen a na levé straně dole. Inflátorová hadice a výpustný ventil jsou vyměnitelné. Dodává se ve dvou barvách – černé a červené (45 lb. křídlo se dodává pouze v barvě černé).

Product Details
KRIDLODUSE45

Data sheet

Weight
1.2kg
10 other products in the same category:

Reference: FLY16HWING_PEVNE-KOLINKO,-INFL-40CM

Brand: FLY

Wing 16H, FLY

FLY 16H Wing is intended for mono tank diving. It has the biggest buoyancy in its category on the market!

From Price Kč8,390
More
Out of stock, delivery within 5 days

Reference: FLYHARNESSCOMFORT_HLINIKOVY-BACKPLATE

Brand: FLY

Comfort Harness, FLY

FLY COMFORT Harness is padded and due to anatomically curved shoulder straps fits perfect. Two weight pockets with buckle are included. All what sport diver needs for technical style of diving. offers the user all features of a technical harness with the added comfort that recreational divers look for. With easy adjusting this harness is very suitable for...

From Price Kč11,290
More
Out of stock, delivery within 5 days

Reference: FLYHARNESSCOMFORTR_HLINIKOVY-BACKPLATE

Brand: FLY

BCD/wing 13D Rescue comfort set, FLY

FLY 13D RESCUE COMFORT offers the user all the features of a technical harness with the added comfort that recreational divers look for.

From Price Kč11,290
More
Out of stock, delivery within 5 days