Všechny nejprodávanější produkty

Podvodní skútry

Držák TINI SUP Padlleboard

TINIP
SUBLUE
Přeměňte svůj paddleboard na moderní e-paddleboard pomocí naší sady pro konverzi podvodního skútru na pohon paddleboardu !
7 890 Kč
S DPH (21%)
Počet


Sklad Praha: 6ks

Popis

Přeměňte svůj paddleboard na moderní e-paddleboard pomocí naší sady pro konverzi podvodního skútru na pohon paddleboardu ! Snadno se instaluje, je lehká a vhodná pro většinu paddleboardů na trhu. K ovládání slouží lehké dálkové bezdrátové ovládání, které snadno připevníte k zápěstí a bude vždy po ruce.

Buďte první, kdo se svým paddleboardem dosáhne rychlosti až 7 km/h ! (se dvěma TINI skútry).

Díky této sadě se dále rozšiřují možnosti využití skútru TINI. Tini lze využít pro potápění a šnorchlování. Dále pak pro pohon nafukovacího kickboardu pro děti a nyní i jako pohon SUP.

Pokud Vám nestačí výkon jedno skútru, můžete využít dvou i tří skútru k pohonu svého SUP nebo k potápění. K tomu slouží dodávané rukojeti umožňující spojení dvou a tří skútrů. 

POZOR - tato sada neobsahuje skútr TINI

Rychlá instalace bez použití nářadí

Sadu lze připevnit k zadní části paddleboardu pomocí montážního rámu. Napájecí systém Tini lze rychle vložit a vyjmout pomocí posuvné dráhy, což je jednoduchý proces bez nutnosti použití nářadí.

Snadno přenosný, lehký design

Materiály použité na výrobu sady a dutá konstrukce závěsné desky umožňují snadné přenášení sady. Pomáhá také vašemu paddleboardu, aby ho bez námahy unesl.

Lze použít na většině paddleboardů na trhu

Je speciálně navržen tak, aby pasoval na většinu paddleboardů na trhu, a je tak snadno nejlepší možností, jak přeměnit to, co máte, na e-paddleboard.

Bezdrátové ovládání a jednoduchá tlačítka

Jednoduché, snadné a pohodlné. Napájecí systém Tini je ovládán bezdrátovým ovladačem se stabilním signálem. Stisknutím spustíte a uvolněním zastavíte. K dispozici jsou dva rychlostní stupně pro regulaci rychlosti. Ovladač lze připevnit i na pádlo.

45minutová výdrž baterie

Napájecí systém Tini využívá dobíjecí lithiovou baterii, která na jedno nabití vydrží až 45 minut. Lze jej také vybavit více lithiovými bateriemi, aby vydržel tak dlouho, jak uznáte za vhodné.

Stabilní výkon a plynulá jízda

S jedním motorem můžete dosáhnout rychlosti 4,5 km/h a snadno klouzat po vodě!

Energická plavba se dvěma motory

Díky systému pohonu se dvěma vrtulemi a dvoustupňovému regulátoru otáček můžete dosáhnout rychlosti až 7 km/h. Dvojnásobný výkon, dvojnásobná zábava!

Parametry
TINIP
6 ks

Parametry

Hmotnost
3kg

Specifické reference

ean13
6971672633787
Podobné a související produkty
10 dalších produktů ve stejné kategorii: