Všechny nejprodávanější produkty

Potápěčské ploutve

Ploutve Mares Plana Avanti Quattro+

PLANAAVANTIQ_CERVENA-SMALL
MARES
Ploutve Mares Quattro patří k nejrozšířenějším na světě.V novém provedení s pružinami a vylepšeným listem s vyšší efektivitou kopu. Potápěčská legenda.
Velikost
Barva
102,60 $
S DPH (0%)
Počet


Sklad Praha: 6ks

Popis
  • PŘÍJEMNĚJŠÍ
  • RYCHLEJŠÍ A VÝKONNĚJŠÍ
  • S BUNGEE STRAPS JEŠTĚ PRAKTIČTĚJŠÍ

Modely ploutví Mares, jako například Quattro, Volo a X-Stream, vyhovují i těm nejvyšším nárokům, kladeným na ploutve pro přístrojové potápění. Jsou výsledkem nepřetržitého výzkumu a vývoje firmy Mares. Vývojáři firmy si položili otázku, jak vylepšit živoucí legendu mezi ploutvemi, ploutev „Quattro“. Výsledek je neuvěřitelný, avšak skutečný, a jmenuje se Avanti Quattro +.

Světově proslulou se stala ploutev Quattro díky kanálkové technologii. Jejím symbolem jsou čtyři kanálky na listu ploutve, které se při úderu ploutví prohnou do oblouku.

Do kanálků vtéká velké množství vody, kterou potápěč uvede do pohybu, aniž by přitom musel vynaložit větší úsilí.

Na otázku, jakým směrem se bude ubírat další zdokonalování této technologie v budoucnosti, lze odpovědět: „novým materiálovým složením“, které zaručí, aby ploutev při plavání snáze přenášela energii a byla ještě výkonnější. Před vlastním vznikem Quattro + byla provedena řada počítačových simulací a praktických testů. Výsledek je patrný na první pohled: ploutev je příjemnější, přenos síly podstatně vyšší. Bezpečné upevnění ploutve zajišťují Bungee popruhy (patent Mares). Změnu zaznamenal také design. Kromě standardních barev se nyní ploutve vyrábějí také v trendy bílé, mezi pamětníky velice oblíbené limetce a atraktivní flamengo, která je na fotografiích skutečně magická.

Parametry
PLANAAVANTIQ_CERVENA-SMALL
6 ks

Parametry

Typ
přístrojové potápění
Určení
unisex
Vhodné na
přístrojové potápění
Hmotnost
2.2kg

Specifické reference

ean13
792460106025

Máte s produktem zkušenost ? Napište krátkou recenzi.

Podobné a související produkty
10 dalších produktů ve stejné kategorii:
Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Kód: I3SUNRISE_CERNA

Značka: MARES

Maska I3 Sunrise

I3 Sunrise, to je nejnovější dílo designérů bohatší o další inovace. Maska má velké přední sklo a v pravém úhlu po obou stranách postranní skla.

Cena 64,67 $
Zobrazit
Není skladem, dodání do 7 dnů