Všechny nejprodávanější produkty

Potápěčské počítače a hodinky

Počítač SUUNTO D4i Black

D4I
SUUNTO
Suunto D4i vám umožňuje použití bezdrátové sondy pro sledování zásoby vzduchu v lahvi přímo na vašem zápěstí. K dispozici je též aktuální odhad času zbývajícího vzduchu během ponoru.
Počet


Bublinky

Pro podrobnosti o našem systému bublinek klikněte zde.

Nákupem tohoto produktu obdržíte 550 bublinek v hodnotě 550 Kč, které můžete použít na Váš další nákup.

 

Vaše osobní údaje nikdy nikomu cizímu nesdělíme.

 

Zboží skladem odesíláme do 24 hodin.

 

Nepoužité zboží můžete vrátit ve 14denní lhůtě.

Popis
Potápěčský počítač Suunto D4i

Touha po dobrodružství by vás měla zatáhnout kamkoliv, kam se chcete dostat. Proto vám Suunto D4i nabízí skvělé funkce pro freediving, stejně jako možnost bezdrátového přenosu tlaku v lahvi a odhad zbývajícího času vzduchu. Snadná synchronizace s Movescount.com vám umožní sdílet profily ponorů, obrázky, videa a zážitky online po celém světě. Suunto D4i je skvělou volbou pro všechny, kdo se rádi baví, stejně jako potápějí.

Hlavní funkce:
  • volitelná sonda pro bezdrátový přenos tlaku vzduchu v lahvi + odhad zbývajícího času vzduchu
  • detailní grafické záznamy ponorů na vašem PC pomocí softwaru Suunto DM4 + Movescount
  • plně kontinuální dekompresní algoritmus
  • 3 potápěčské módy: Air, Nitrox, Free
  • zabudovaný plánovač ponorů
  • na výběr různé barvy náramků
Bezdrátový přenos tlaku v lahvi bez rušení

Suunto D4i vám umožňuje použití bezdrátové sondy pro sledování zásoby vzduchu v lahvi přímo na vašem zápěstí. K dispozici je též aktuální odhad času zbývajícího vzduchu během ponoru.

Sdílejte vaše potápěčské zkušenosti

Použitím software Suunto DM4 + Movescount na vašem laptopu můžete jednoduše synchonizovat Suunto D4i s online komunitou Movescount.com, kde můžete ukládat a sdílet informace o vašich ponorech včetně fotografií a video záznamů. Můžete také sdílet informace o potápěčských lokalitách a stránkách o potápění s potápěči z celého světa.

Snadné ovládání

Se snadno čitelným displejem a elektro-luminescenčnímu podsvícení uvidíte důležité informace ponoru (tj. např. aktuální hloubka, deélka ponoru a dekompresní údaje) vždy jasně a zřetelně.

Všestranné použití

V módech Air a Nitrox jsou na zřetelně čitelném displeji zobrazovány tyto informace: aktuální a maximální hloubka, aktuální čas, délka ponoru, dekompresní čas a teplota. Zvukové a vizuální alarmy, které si nastavíte pro určitou hloubku a délku ponoru, vás upozorní, kdy je čas začít stoupat. V módu Nitrox můžete prodloužit váš pobyt pod vodou tím, že upravíte obsah kyslíku vaší smšsi mezi 21% a 50% a hodnotu PO2 v rozmezí 0,5 až 1,6 baru.

Specializovaný mód FREE dive

Jste-li nadšenec potápění na nádech, D6i vám nabízí propracovaný Freedive mód se všemi funkcemi, které k freedivingu potřebujete. D6i zaznamenává data třikrát za sekundu a tím vám pokytuje přesnou hodnotu skutečně dosažené hloubky.

Flexibilní dekomprese

Suunto D4i s použitím algoritmu Suunto Deep Stop RGBM vám umožní plynulou dekompresi s optimální délkou výstupu. Stanovené zastávky v algoritmu - Deep Stops - zvýší vaši bezpečnost spolu s řadou hloubkových zastávek mezi maximální hloubkou a hloubkou "ceiling".

Plánujte a hodnoťte

Před vstupem do vody můžete plánovat směsi plynů, testovat následné ponory a zobrazit bezdekompresní čas pro různé hloubky pomocí zabudovaného plánovače ponorů. Po ponoru můžete jednoduše stáhnout data do vašeho PC nebo laptopu pro pozdější analýzu použitím software Suunto DM4, který zahrnuje detailní logbook s grafickým vyobrazením všech vašich ponorů.

Parametry
D4I
6417084171122

Parametry

Druh přístroje
Dekompresní počítače
Provedení
Hodinky
Přenos tlaku v lahvi
bezdrátový
Mód Free/ Apnea
ano
Mód CCR
ne
Kompas digitální
ne
Baterie vyměnitelná uživatelem
Ne
Podsvícený displej
Ano
Počet nastavitelných směsí
1
Přepínání směsí pod vodou
ne
Nastavení O2
21-50%
Ovládání v češtině
ne
Monitorování srdečního tepu
Ne
Mód Nitrox
Ano
Mód Trimix
ne
Mód Gauge
Ne
Hmotnost
0.2kg

Máte s produktem zkušenost ? Napište krátkou recenzi.

Podobné a související produkty
10 dalších produktů ve stejné kategorii: