Subwing

Subwing Carbon Glossy

SUBWINGGLIDE
SUBWING
Vyroben z vysokopevnostního kvalítního karbonu se super lesklým povrchem, Subwing Carbon Glossy je nejlepším SUBWINGem.
Počet


Bublinky

Pro podrobnosti o našem systému bublinek klikněte zde.

Nákupem tohoto produktu obdržíte 1325 bublinek v hodnotě 1325 Kč, které můžete použít na Váš další nákup.

Popis

SUBWING Ti dává příležitost prozkoumat oceán dosud neznámým způsobem, vyber si místo a proleť se těsně nade dnem, užívej si divoké otočky a vývrtky, nebo se klidně nechej unášet po hladině.

Jednoduše ovládáš pohyb SUBWINGu naklápěním křídel ve směru, kterým chceš letět.Tím můžeš jednoduše kontrolovat svůj pohyb doleva, doprava ale i nahoru a dolu.

SUBWING je připevněný k lodi lanem o doporučené délce 15ti metrů.Rychlost lodi by měla být někde kolem 2 uzlů. Při použití delšího lana je potápění mnohem snazší.

Jediné další vybavení, které potřebuješ je potápěčská maska. Můžeš použít i šnorchl a ploutve, ale pro divokou jízdu to není nutné.Pokud chceš vyrovnat přetlak v uších, použiješ zadní trojuhelníkový úchyt uzpůsobený pro držení Subwingu jednou rukou. Je jasné, že jízda s jednou rukou vyžaduje určitý cvik.

SUBWING je vyrobený z vysoce kvalitních materiálů.K dosažení té správné tuhosti v kombinaci s lehkostí a odolností systému, jsou křídla SUBWING vyrobena z karbonového vlákna s použitím pokročilých výrobních metod. SUBWING je vyrobený z 6K Twill Carbon kompozitního vlákna v kombinaci s epoxy lepidlem.

Centrální kloub je kombinací pryže a nerezové oceli. Lano upevněné k SUBWING křídlům je vyrobené z Dyneema vláken, které je považováno za jedno z nejpevnějších lanových vláken na světě. Lano je fixně upevněno přímo do nerezových úchytů na křdlech SUBWINGu.

 SUBWING se skládá z následujících dílů:- Dvě karbonová kompozitní křídla s gumovými protislkuzovými úchyty pro pevný a jistý úchop.- Jeden demontovatelný centrální kloub.- Jeden trojúhelníkový úchyt pro držení jednou rukou.- Lana Dyneema připavněná ke křídlům. (Lano k lodi není součástí)

Potisk křídel SUBWING viz. obrázek.

poznámka :

Nikdy nepoužívej stlačený vzduch při potápění se SUBWING !

Před použitím si přečti přiložený manuál a bezpečnostní pokyny.

Křídla jsou vyráběná ručně a mohou se vyskytnou malé odlišnosti. 

Parametry
SUBWINGGLIDE

Parametry

Hmotnost
3kg
1 další produkt ve stejné kategorii: