Všechny nejprodávanější produkty

Subwing

Subwing Carbon Glossy

SUBWINGGLIDE
SUBWING
Vyroben z vysokopevnostního kvalítního karbonu se super lesklým povrchem, Subwing Carbon Glossy je nejlepším SUBWINGem.
Počet


Bublinky

Pro podrobnosti o našem systému bublinek klikněte zde.

Nákupem tohoto produktu obdržíte 1325 bublinek v hodnotě 1325 Kč, které můžete použít na Váš další nákup.

 

Vaše osobní údaje nikdy nikomu cizímu nesdělíme.

 

Zboží skladem odesíláme do 24 hodin.

 

Nepoužité zboží můžete vrátit ve 14denní lhůtě.

Popis

SUBWING Ti dává příležitost prozkoumat oceán dosud neznámým způsobem, vyber si místo a proleť se těsně nade dnem, užívej si divoké otočky a vývrtky, nebo se klidně nechej unášet po hladině.

Jednoduše ovládáš pohyb SUBWINGu naklápěním křídel ve směru, kterým chceš letět.Tím můžeš jednoduše kontrolovat svůj pohyb doleva, doprava ale i nahoru a dolu.

SUBWING je připevněný k lodi lanem o doporučené délce 15ti metrů.Rychlost lodi by měla být někde kolem 2 uzlů. Při použití delšího lana je potápění mnohem snazší.

Jediné další vybavení, které potřebuješ je potápěčská maska. Můžeš použít i šnorchl a ploutve, ale pro divokou jízdu to není nutné.Pokud chceš vyrovnat přetlak v uších, použiješ zadní trojuhelníkový úchyt uzpůsobený pro držení Subwingu jednou rukou. Je jasné, že jízda s jednou rukou vyžaduje určitý cvik.

SUBWING je vyrobený z vysoce kvalitních materiálů.K dosažení té správné tuhosti v kombinaci s lehkostí a odolností systému, jsou křídla SUBWING vyrobena z karbonového vlákna s použitím pokročilých výrobních metod. SUBWING je vyrobený z 6K Twill Carbon kompozitního vlákna v kombinaci s epoxy lepidlem.

Centrální kloub je kombinací pryže a nerezové oceli. Lano upevněné k SUBWING křídlům je vyrobené z Dyneema vláken, které je považováno za jedno z nejpevnějších lanových vláken na světě. Lano je fixně upevněno přímo do nerezových úchytů na křdlech SUBWINGu.

 SUBWING se skládá z následujících dílů:- Dvě karbonová kompozitní křídla s gumovými protislkuzovými úchyty pro pevný a jistý úchop.- Jeden demontovatelný centrální kloub.- Jeden trojúhelníkový úchyt pro držení jednou rukou.- Lana Dyneema připavněná ke křídlům. (Lano k lodi není součástí)

Potisk křídel SUBWING viz. obrázek.

poznámka :

Nikdy nepoužívej stlačený vzduch při potápění se SUBWING !

Před použitím si přečti přiložený manuál a bezpečnostní pokyny.

Křídla jsou vyráběná ručně a mohou se vyskytnou malé odlišnosti. 

Parametry
SUBWINGGLIDE

Parametry

Hmotnost
3kg

Máte s produktem zkušenost ? Napište krátkou recenzi.

Podobné a související produkty
8 dalších produktů ve stejné kategorii: