Filtern nach

Kategorien
Price
$ $
Filter
Alle Verkaufshits

Kategorien

Artikel der Marke MARES

V roce 1949 Ludovico Mares navrhl a vyrobil první potápěčské masky a také harpuny. Tehdy měl před sebou jediný cíl: rozdělit se o svoji vášeň pro moře a potápění se zbytkem světa. Zpočátku nebyla firma Mares ničím víc, nežli malou dílnou v italském městě Rapallo. Dnes, o více než 60 let později, hraje tato italská firma vedoucí úlohu ve světě potápění a stojí na špici ve vývoji nejnovější potápěčské techniky. V uplynulých 65 letech urazila firma Mares velký kus cesty, dosáhla mnoha cílů a potápění posunula do extrémních výšek i hloubek. Název Mares je symbolem pro to nejlepší, co lze na trhu s potápěčským zbožím obdržet.

Za 65 let se firma Mares rozvinula ve světovou špičku ve výrobě a prodeji nejmodernějších produktů pro potápění. Hlavními předpoklady pro udržení vedoucí pozice firmy Mares, coby výrobce bezpečné a spolehlivé potápěčské výbavy, je nepřetržitý výzkum, trvalé investování do inovací a vysoká odbornost všech našich zaměstnanců. To nejlepší od firmy Mares je obsaženo ve všech produktech, které nabízíme s přáním splnit sen každého potápěče.

Artikel-Nr.: SMART_CERNA-CERVENA

Marke: MARES

SMART-Computer, Mares

Der neue, moderne SMART Handgelenk-Tauchcomputer von Mares ist nicht nur ein intelligenter und leistungsstarker Computer, sondern kann dank seines eleganten Designs nicht nur in der Freizeit als Uhr verwendet werden.

Artikel-Nr.: SMARTAPNEIST_CERNO-ORANZOVA

Marke: MARES

Computer SMART APNEA, Mares

Der neue, moderne SMART APNEA Handgelenk-Tauchcomputer für Freitauchen von Mares ist nicht nur ein intelligenter und leistungsstarker Computer, sondern kann dank seines eleganten Designs nicht nur in der Freizeit als Uhr verwendet werden.

Preis 223,31 $
Mehr
Auf Lager