Filtern nach
Kategorien
Price
Filter
Alle Verkaufshits

Kategorien

Artikel der Marke MARES

V roce 1949 Ludovico Mares navrhl a vyrobil první potápěčské masky a také harpuny. Tehdy měl před sebou jediný cíl: rozdělit se o svoji vášeň pro moře a potápění se zbytkem světa. Zpočátku nebyla firma Mares ničím víc, nežli malou dílnou v italském městě Rapallo. Dnes, o více než 60 let později, hraje tato italská firma vedoucí úlohu ve světě potápění a stojí na špici ve vývoji nejnovější potápěčské techniky. V uplynulých 65 letech urazila firma Mares velký kus cesty, dosáhla mnoha cílů a potápění posunula do extrémních výšek i hloubek. Název Mares je symbolem pro to nejlepší, co lze na trhu s potápěčským zbožím obdržet.

Za 65 let se firma Mares rozvinula ve světovou špičku ve výrobě a prodeji nejmodernějších produktů pro potápění. Hlavními předpoklady pro udržení vedoucí pozice firmy Mares, coby výrobce bezpečné a spolehlivé potápěčské výbavy, je nepřetržitý výzkum, trvalé investování do inovací a vysoká odbornost všech našich zaměstnanců. To nejlepší od firmy Mares je obsaženo ve všech produktech, které nabízíme s přáním splnit sen každého potápěče.

Artikel-Nr.: PRUZINYMARES_R

Marke: MARES

Federn für TECH-Flossen

Mares XR Federn sind aus rostfreiem Stahl gefertigt und halten die Flossen durch ihr einfaches Design auch in größeren Tiefen sicher in Position.

Preis 2.159 Kč
Mehr
Auf Lager

Artikel-Nr.: SHAKERBK

Marke: MARES

Rassel mit Magnet

Geräuschvolle Unterwassersignalisierung - kleine magnetische Metallrassel aus Edelstahl mit Handschlaufe.

Preis 1.439 Kč
Mehr
Auf Lager

Artikel-Nr.: VESTAHEATMARES_XXL

Marke: MARES

Mares ACTIVE XR Heizweste

Sie wärmt den Rücken, die Nierengegend und beide Seiten des Brustkorbs - und wärmt so den gesamten Oberkörper.

Preis 6.696 Kč
Mehr
Nur noch wenige Teile verfügbar