Všechny nejprodávanější produkty

Plavecké pomůcky pro děti

R-EVENGE Ponožky dětské POOL KIDS růžové divers.cz
  • R-EVENGE Ponožky dětské POOL KIDS růžové divers.cz

Ponožky dětské POOL KIDS růžové

POOLKIDSPINK_M-30-34
R-EVENGE
Vstupte do světa bezpečného a hygienického pohybu ve vodě s našimi novými protiskluzovými ponožkami, které navíc disponují účinnou antibakteriální ochranou, nezbytnou pro bezpečnost a pohodlí vašich dětí!
Velikost
330 Kč
S DPH (21%)
Počet


Sklad Praha: 11ks

Popis

KIDS POOL je první technická ponožka speciálně navržená k ochraně dětí při aktivitách v bazénu, od lekcí vodních sportů až po všechny aktivity ve vodě.Pohodlně se nosí, snadno se nazouvají a svlékají i bez dospělého. Perete v ruce a rychle schnou, aniž by ztratily své protiskluzové a antibakteriální vlastnosti, a to i po četných praních.

SYSTÉM PROTI ROLOVÁNÍ:

Ponožka má boční systém proti rolování díky speciálním pryskyřicím zakomponovaným do přízí, které působí s teplem pokožky a zabraňují shrnování ponožky, což umožňuje dětem pohodlný a bezpečný pohyb.

TMIX NON SLIP OUTSOLE:

Výběr a směs speciální protiskluzové tkaniny vytváří perfektní přilnavost na mokrých površích, zabraňuje dítěti uklouznout v bazénu, jít nahoru a dolů po schodech, což snižuje riziko nehod a dítě je při vodních aktivitách bezpečnější.

ODOLNOST PROTI OPOTŘEBENÍ A OCHRANA:

Vložky zaručují dlouhou životnost a chrání nohu na špatném povrchu.

FILATI:

Dále TACTEL, ultratenké a elastické mikrovlákno s vysokou hustotou, velmi příjemné na dotek, díky své vynikající prodyšnosti zajišťuje pohodlí v jakémkoli klimatu (horkém i chladném).

OHYBOVÉ STŘIHY:

Na nártu pro usnadnění extenze a flexe chodidla, zlepšení výkonu cviku, zamezení tak nepříjemnému pocitu těsnosti pro děti.

VNITŘNÍ PODRÁŽKA ANTIBAKTERIÁLNÍ V MĚDI:

Měď má ve skutečnosti přirozené bakteriostatické vlastnosti, to znamená schopnost inhibovat proliferaci bakterií, čímž se zabrání tvorbě bradavic a plísňových infekcí na nohou.

Parametry
R-EVENGE
POOLKIDSPINK_M-30-34
11 ks

Parametry

Hmotnost
0.1kg
b2b
1

Specifické reference

ean13
8058180690865
10 dalších produktů ve stejné kategorii:
Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: