Référence: ATX40DS4

Marque: Apeks

Kit régulateur APEKS ATX40 + DS4

Les détendeurs Apeks avec premier étage non rotatif DS4 sont a nouveau disponibles a des prix spéciaux. L'offre s'applique a l'ensemble de détendeurs ATX40 / DS4 et a l'ensemble de pieuvres ATX40 / DS4 + ATX 40.

Prix 10 620 Kč
Détails
Rupture de stock, livraison dans les 10 jours

Référence: DUALADJ62X_AQUA

Marque: MARES

Automatisation DUAL ADJ 62X

Le détendeur ultraléger Mares Dual ADJ 62X est doté d'un premier étage a diaphragme équilibré, d'un deuxieme étage réglable et d'un design moderne pour une respiration confortable dans l'eau et sur terre.

Prix 9 576 Kč
Détails
4 ks v různých variantách
Toutes les meilleures ventes
Automatika ALPHA9/CDX5 s oktopusem APLHA 9
  • Automatika ALPHA9/CDX5 s oktopusem APLHA 9

Automatika ALPHA9/CDX5 s oktopusem APLHA 9

ALPHA9CDX5SET
OCEANIC
Jednoduchý a spolehlivý regulátor
Quantité


Reward points

For details about our system of bubbles click here.

You will earn 500 bubbles in amount of 500 Kč, which you can use for your next order.

Description

Automatika ALPHA9/CDX5 s oktopusem APLHA 9

Jednoduchý a spolehlivý regulátor Alpha 9 je jeden z nejvíce cenově dostupných a nejvýkonnějších regulátorů, které si můžete koupit.

Tato automatika vám zajistí snadné dýchání v mimořádně odolném kompaktním designu, jednoduchou údržbu a servis.

Alpha je vhodná pro použití nitroxu jako dýchacího media do obsahu 40 procent kyslíku, bez potřeby jakýchkoli dalších úprav, čištění nebo výměny součástek.

Patentovaný orthodontický náústek pro snížení únavy čelisti byl navržený tak, aby vyhovoval přirozenému skusu lidských čelistí. Regulátor Aplha 9 vyhovuje náročným standardům U.S.Navy v hloubce 66 m.

CDX5 je vyvážený membránový první stupeň s konstrukcí dvojité membrány pro ochranu v extrémních podmínkách - potápění pod ledem nebo v oblastech s vysokým obsahem sedimentu. Je vyroben z nejkvalitnější mosazi používané v námořní technologii.

Dokonale izolovaný vnitřní prostor prvního stupně zaručuje dlouhou životnost všech součástek a značně redukuje náklady spojené s pravidelným servisem.

    VLASTNOSTI:

  • Nejlepší poměr cena/výkon ve své třídě
  • Nízká hmotnost
  • Patentovaný orthodontický náústek
  • Kompabilita s Nitroxem
  • Snadná a levná údržba
  • Možno použít i v chladné vodě a nebo v prostředí s velkým podílem rozpuštěného sedimentu
Détails du produit
ALPHA9CDX5SET

Fiche technique

Eau froide
Véritable
Type 1.degree
Membrane
Équilibré
Véritable
Nombre de sorties HP
2
Nombre de sorties LP
4
Version de voyage
Faux
Raccordement du 2ème étage
des deux côtés
Raccordement du 1er étage
DIN
Pression de fonctionnement
200 bar
Sortie LP dans l'axe
Faux
Régulation de la résistance inspiratoire
Faux
Limitation de l'effet Venturi
Faux
Vous aimerez aussi

Référence: BRASNAAPEKS

Marque: Apeks

Sac pour APEKS automatique

Sac de régulateur rembourré avec bandouliere et fond en filet pour l'évacuation de l'eau. Le sac peut contenir deux régulateurs complets, y compris les instruments de mesure (console, jauges).
623 Kč
Détails