Šnorchl FREESTYLE

Brand: FINIS

Design frontálního šnorchlu Freestyle umožňuje plavci dosáhnout nižší polohy hlavy a tím optimalizovat polohu celého těla.
Full description

Reference FREESTYLESNORKEL
Warehouse Praha: 1ks
Warehouse Plzeň: 1ks


Kč891
Tax included
Quantity

 

Your data is safe with us.

 

Goods in stock are sent within 24 hours.

 

You may return unused goods within 14 days.

Nedoporučuje se používat při tréninku stylu motýlek a prsa, neboť se do něj může dostat voda. Je navržen tak, aby využíval odstředivé síly vytvořené během obratů, což velmi omezí vnikání vody do trubice. Freestylový šnorchl umožní plavci udržovat přirozený a rytmický model dýchání, což vede k lehčímu dosažení správné pozice těla. Neobsahuje ventil pro únik vody. Tím se zvyšuje kapacita plic a následkem je zvýšení tolerance CO2 a maxima VO2 v porovnání s používáním šnorchlu s ventilem. Tyto šnorchly jsou plně kompatibilní s cardio nádstavcem Cardio Cap pro simulaci výškového tréninku.

FREESTYLESNORKEL
2 Items

Data sheet

Weight 0.2 kg

Click here to leave a review

5 other products in the same category:

Reference: YOUTHSNORKEL

Brand: FINIS

Šnorchl dětský frontální plavecký Youth Snorkel

Stejně jako ostatní frontální šnorchly od společnosti Finis, tak i tento nový dětský šnorchl, který je určen hlavně pro výuku plavání, umožní malému plavci koncentrovat se hlavně na plavání a ne na dýchání.

Out of stock, delivery within 7 days
Price Kč990
More

Reference: SWIMMERSJR_JR

Brand: FINIS

Šnorchl frontální SWIMMERS JR

Frontální šnorchl Jr. Swimmers snorkel umožňuje plavci eliminací rotace dýchacího cyklu soustředit se na rovnováhu těla, pozici hlavy a techniku záběru.

Out of stock, delivery within 7 days
Price Kč990
More

Follow us on Facebook