Snímač tepové frekvence (HRM TRI) pro triatlon

Brand: GARMIN

Snímač HRM-Tri je speciálně navržený pro triatlety. Jedná se o dosud nejmenší a nejlehčí snímač tepu, který je od značky Garmin k dispozici. Snímač je schopen měřit tep při každé z disciplín triatlonu (plavání, kolo, běh). Má jednoduše nastavitelnou délku
Full description

Reference SNIMACGARMIN
Out of stock, delivery within 2 days


Kč3,490
Tax included
Quantity

 

Your data is safe with us.

 

Goods in stock are sent within 24 hours.

 

You may return unused goods within 14 days.

Snímač používá uživatelsky vyměnitelnou baterii typu CR2032.

Životnost baterie je až 10 měsíců při pravidelném tréninku 1 hodinu denně.

Snímač je schopen měřit srdeční tep pod vodou a zaznamenává jej do své paměti.

V okamžiku, kdy sportovec vyleze z vody, přenese snímač naměřené hodnoty do kompatibilních sportovních hodinek. Snímač je schopen v průběhu plavání zaznamenat až 20 hodin tréninku.

Doporučená hloubka 50m.

Garmin HRM TRI

Garmin HRM Tri je navržený pro použití při triatlonu.

Měření tepu funguje stejně, jako u snímače HRM Swim - oba fungují jako běžný snímač tepu, ale během plavání ve vodě je snímač schopen měřená data ukládat ve své paměti a po vynoření z bazénu data přenést do paměti hodinek.

Snímač HRM Tri je ale navíc vybaven akcelerometrem (podobně, jako snímače HRM RUN), který je při běhu schopen měřit dobu kontaktu nohy se zemí a výšku odrazu běžce.

HRM Tri se tak dá plnohodnotně nasadit na plavání, běh i jízdu na kole.

 

Vlastní fungování, měření tepu během plavání 

Samotné snímače se používají stejně, jako běžné hrudní pásy.

Po zapnutí sporttesteru se spárují a na displeji hodinek zobrazují aktuální srdeční tep.

Tep je na displeji k dispozici do doby, než pás ponoříte do vody. V průběhu plavání (pod vodou) se na displeji tep nezobrazuje.

Pokud doplavete a na mělčině vynoříte z vody hodinky a hrudník se snímačem, začne se na displeji okamžitě zobrazovat aktuální tep.Po ukončení záznamu se na displeji zobrazí nápis, že hodinky se snaží vyhledat a stáhnout záznamy srdečího tepu z připojeného snímače HRM Swim nebo HRM Tri.

Pokud jste na souši, proběhne to během několika vteřin.

Pokud byste byly během ukládání ve vodě (a snímač byl ponořený), je potřeba dát hodinky a elektroniku na snímači do těsné blízkosti.

Pak hodinky stáhnou data ze snímače i pod vodou. Poté, co hodinky data stáhnou, dojde k běžnému uložení aktivity a informace o aktivitě jsou k dispozici v historii hodinek nebo ještě podrobněji v deníku Garmin Connect v mobilním telefonu nebo na počítači.Kompatibilní se sporttestery: Forerunner 920XT, fenix3, epix

SNIMACGARMIN

Data sheet

Weight 0.0 kg

Click here to leave a review

10 other products in the same category:

Reference: INTERFACEDRAK

Brand: MARES

Drak USB Interface

This ultra-compact interface with illuminated information provides immediate indications about its status. Manage dive data and complete your logbook!

Out of stock, delivery within 7 days
Price Kč1,951
More

Follow us on Facebook