Komunikace BUDDY PHONE k celoobličejové masce Spectrum a Guardian

Brand: OTS

Potápěčský telefon Buddy Phone od OTS pro celoobličejovou masku OTS Guardian nebo Spectrum pro bezdrátovou komunikaci, komplet.
Full description

Reference MKIIBUDDYG
Out of stock, delivery within 14 days


Kč22,260
Tax included
Quantity

Bubbles

For details about our system of bubbles click here.

You will earn 1113 bubbles for purchasing this product

  • Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

Buddy Phone MK II-BUD-D2 je nejlepší a po technické stránce nejmodernější podvodní komunikátor na světě. Buddy Phone je miniaturní ultrazvukový vysílač/ přijímač, který umožňuje komunikaci mezi dvěma či více potápěči. Technologie digitálního zpracování signálu (DSP) zajistí zcela bezkonkurenční čistotu přenosu. Speciální digitální filtry v kombinaci s nejnovějším potápěčským mikrofonem v podstatě eliminují nežádoucí ruchy a hluk. Při použití kombinovaného vysílače a přijímače Aquacom je pak možná i komunikace mezi potápěčem a osobou na hladině.

Buddy Phone využívá metody „stiskni a mluv", která se ukázala jako nejspolehlivější metodou k aktivaci vysílače. Největší výhodou této metody v porovnání s hlasem aktivovaným systémem (VOX) je eliminace zpoždění mezi přenosem a příjmem, jenž může vést i ke ztrátě komunikace.

Buddy Phone se nosí na pravém uchu a je připevněn k řemínku masky. Potápěč slyší přes integrované sluchátko, které je zabudované v zadní části Buddy Phone. Inovativní digitální technologie pro potlačení šplouchání vody rozliší mezi hlukem a hlasem, který má aktivovat příjem zvuku - systém tedy funguje spolehlivě bez ohledu na míru hluku okolního prostředí. Tuto vyspělou technologii ocení především potápěči komunikující v blízkosti korálových útesů.

Všechny přístroje Buddy Phone přijímají komunikaci z vysílačů Buddy Phone, které pracují ve stejném pásmu a na stejné frekvenci. Buddy Phone SP-100D umožňuje komunikaci mezi potápěči a kýmkoliv na hladině.

Informace uváděné v této příručce platí i pro všechny ostatní dvoukanálové komunikační jednotky Buddy Phone (XT-100, MKII, OTS, Mantis, atd.).

Specifikace Buddy Phone :

Nominální dosah: 50 až 500 metrů, v závislosti na okolním hluku a specifických podmínkách

Typ přenosu: ultrazvukový přenos využívající horní pásmo (USB)

Přenosový výkon: 1 wattů (PEP)

Standardní frekvence: frekvence A (kanál 1): 32.768 kHz (USB)

frekvence B (kanál 4): 31.250 kHz (LSB)

Šířka audio pásma: 300 až 3000 Hz

Sluchátko: keramické

Mikrofon: ME-16R Hot-Mic (dynamický mikrofon)

Super Mic (standardní) - keramický mikrofon

Typ baterie: Alkalická 9-voltová baterie - typ 522, lithiová 9-voltová baterie Ultralife nebo 9-voltový článek z Li-polymeru iPowerUS (s možností dobíjení) - pro dobíjení je nutné použít nabíječku iPowerUS (DC9V-STL-CHARGER)

Maximální provozní hloubka: asi 40 metrů v mořské vodě

Komunikaci BUDDY PHONE D2 si lze u nás zapůjčit včetně celoobličejové masky Spectrum a naslouchátek RX 100 (ideální pro potápěčské školy, instruktory, či skupiny potápěčů). Díky setu jedné masky s komunikací a čtyřem naslouchátkům, může průvodce skupiny jednostranně komunikovat až se čtyřmi potápěči.

Podmínky viz. půjčovna 

MKIIBUDDYG

Data sheet

Weight 0.5 kg

Click here to leave a review

10 other products in the same category:

Reference: OCTOP_M

Brand: OCEAN REEF

Octopus port, Ocean Reef

It is possible to connect an octopus to the Neptune Space G.divers thanks to a special adapter that allows the user to install a majority of conventional 2nd stages

Out of stock, delivery within 14 days
Price Kč1,090
More

Reference: GSMG

Brand: OCEAN REEF

GSM G.DIVERS, Ocean Reef

Wireless underwater transceiver unit, with the autonomy of approx. 30 hours in receiving mode, and range of operation of 200-250 meters

Out of stock, delivery within 14 days
Price Kč12,991
More

Reference: GUARDIAN

Brand: OTS

OTS Guardian Full Face Mask black

Moderní celoobličejová maska Guardian od Ocean Technology Systems je perfektní pomůckou pro profesionální potápěče po celém světě.

Out of stock, delivery within 14 days
Price Kč29,583
More

Follow us on Facebook