Všechny nejprodávanější produkty

Analyzátory plynů

NUVAIR Analyzátor nitroxu NUVAIR PRO O2 divers.cz
  • NUVAIR Analyzátor nitroxu NUVAIR PRO O2 divers.cz
  • NUVAIR Analyzátor nitroxu NUVAIR PRO O2 divers.cz

Analyzátor nitroxu NUVAIR PRO O2

NUVAIRPRO
NUVAIR
Ruční analyzátor Nuvair Pro O2 měří hladinu kyslíku ve směsných plynech od 1% do 100% kyslíku.Tělo analyzátoru je odolné proti vodě a nárazům.
8 990 Kč
S DPH (21%)
Počet


Sklad Praha: 2ks

Bublinky

Pro podrobnosti o našem systému bublinek klikněte zde.

Nákupem tohoto produktu obdržíte 270 bublinek v hodnotě 270 Kč, které můžete použít na Váš další nákup.

Popis

Ruční analyzátor Nuvair Pro O2 měří hladinu kyslíku ve směsných plynech od 1% do 100% kyslíku. Tělo analyzátoru je odolné proti vodě a nárazům a je k dispozici ve třech variantách napájení: nástěnný, 9 voltový nebo dobíjecí lithiová baterie. Senzor kyslíku a baterie jsou vyměnitelné uživatelem.

Snadno ovladatelný, extrémně přesný a stabilní, Nuvair Pro O2 je preferován komerčními, vojenskými, technickými a pokročilými rekreačními potápěči používajícími nitrox. Naše pouzdro odolné proti vodě a nárazu je navrženo pro každodenní použití i v přímořském prostředí. Pro O2 je také oblíbený v lékařském, svařovacím a jiném průmyslu, který nesouvisí s potápěním.

Chcete-li vyměnit baterii nebo senzor, jednoduše odstraňte čtyři šrouby, abyste měli snadný přístup k těmto uživatelsky vyměnitelným komponentům. Analyzátor Nuvair Pro O2 lze umístit do řady s vaším kompresorem během výroby směsného plynu nebo použít jako samostatnou jednotku pro testování jednotlivých potápěčských lahví na směsný plyn a nitrox nebo zásobních lahví. Nabízíme širokou škálu příslušenství pro přizpůsobení kompresorům. Všechny jednotky Nuvair Pro O2 jsou vyráběny a testovány interně a jsou připraveny ihned k použití.

Parametry
NUVAIR
NUVAIRPRO
2 ks

Parametry

Druh přístroje
Analyzátory plynů
Hmotnost
0.3kg
b2b
1
10 dalších produktů ve stejné kategorii:

Kód: ZIPDEOX

Značka: NUVAIR

Analyzátor kyslíku DE-OX ZIP

Analyzátor kyslíku ZIP slouží k měření obsahu kyslíku v plynech jako Nitrox, Heliox a Trimix. Měření je digitální a provádí se na základě předchozí kalibrace přístroje. Hodnota je zobrazovaná v procentech s rozlišením na desetiny.

Cena 8 750 Kč
Zobrazit
Není skladem