Hodinky jachtařské Quatix5 Optic

Brand: GARMIN

Chytré jachtařské GPS hodinky vycházející z konceptu multisportovních hodinek fénix5.
Full description

Reference QUATIX5OPTIC
Out of stock, delivery within 2 days


Kč14,989
Tax included
Quantity

 

Your data is safe with us.

 

Goods in stock are sent within 24 hours.

 

You may return unused goods within 14 days.

Garmin Quatix5

Garmin Quatix5 jsou chytré GPS hodinky speciálně vytvořené pro vodní/námořní aktivity.

Umožňují spárování s kompatibilními Garmin námořními plotery či s ovládáním kormidla a autopilota GHC 20, které tak můžete hodinkami dálkově ovládat.

V hodinkách lze ukládat waypointy a ty následně automaticky při synchronizaci bezdrátově přenášet do připojeného plotteru, taktéž např. navigování zpět na poslední uloženou pozici po aktivaci volby "muž přes palubu", dále streamování dat z palubního systému jako rychlost, hloubka, teplota, vítr atd.

Při spárování s mobilním telefonem vám hodinky poskytnou relevantní data s informacemi o přílivu a odlivu pro vaši aktuální zeměpisnou polohu (7 dnů k dispozici i offline).

Mezi další užitečné funkce patří např. alarm na utrženou kotvu, kdy hodinky majitele upozorní při driftování lodi.

Pro závodníky mohou být zajímavé funkce virtuální startovní linie, vzdálenost ke startovní linii, odpočet startu závodu apod.

Na své si přijdou i sportovní rybáři, kteří mohou zaznamenat a sledovat informace o čase a svých úlovcích.

Vyznavače veslování či pádlování budou zase zajímat záznamy o počtu a kadenci záběrů či vzdálenosti na jeden záběr pro vyhodnocení efektivity.

Pomocí implementované aplikace FUSION-Link Lite je možno hodinkami ovládat hudbu v palubním audio systému podporujícím bezdrátovou ANT komunikaci (StereoActive, RA70, BB100).

Jelikož Qautix5 staví na osvědčeném a funkčním konceptu hodinek fénix5, jsou i tyto vybaveny stejnými užitečnými funkcemi a technologiemi.

Samozřejmostí je:

  • optický snímač pro celodenní měření srdečního tepu
  • kompas
  • barometr
  • výškoměr či akcelerometr
  • měření denní aktivity
  • multisportovní profily aktivit (vedle vodních aktivit též běh, cyklistika, turistika, golf apod.) včetně pokročilých tréninkových funkcí.

Hodinky je možné spárovat s externími čidly, jako hrudní pásy s měřením srdečního tepu a běžecké dynamiky, čidlami rychlosti a kadence na kolo, externím teplotním čidlem atd. Dále lze hodinkami např. ovládat akční kamery VIRB. Standardem jsou též smart notifikace z mobilního telefonu (SMS zprávy a příchozí volání). Výdrž baterie je až 24 hodin se zapnutou GPS, 100 hodin v režimu UltraTrac a až 16 dnů v režimu chytrých hodinek.

Velikostně Qautix5 vychází z prostřední velikosti hodinek fenix5 a tomu také odpovídá velikost řemínků s šířkou 22mm a systémem rychlé výměny QuickFit.Hodinky Quatix5 se dodávají ve dvou variantách:

  • Quatix5 Optic
  • Quatix5 Sapphire Optic (Safírová verze má sklíčko odolnější proti poškrábání, jsou navíc vybaveny WiFi komunikací a ve výbavě mají navíc kovový řemínek)
QUATIX5OPTIC

Data sheet

Weight 0.0 kg

Click here to leave a review

You might also like
10 other products in the same category:

Reference: SWIMPAR_CERVENA

Brand: FINIS

Swim Parachute

The Swim Parachute is made up of a comfortable, adjustable nylon belt connected to a durable parachute.

Out of stock, delivery within 3 days
Price Kč1,199
More

Reference: FENIX5XOS_BLACK

Brand: GARMIN

Hodinky multifunkční FENIX5X Sapphire Gray Optic

Největší z nové řady všestranných multisportovních GPS hodinek, s topografickými mapami, s ještě snadněji vyměnitelnými řemínky a safírovým sklíčkem a celou řadou nových nebo vylepšených funkcí.

Out of stock, delivery within 2 days
From Price Kč17,990
More

Reference: FENIX5SOS_BLACK

Brand: GARMIN

Hodinky multifunkční FENIX5S Sapphire Optic

Nejmenší z nové řady všestranných multisportovních GPS hodinek, s elegantním vzhledem, s ještě snadněji vyměnitelnými řemínky, safírovým sklíčkem a celou řadou nových nebo vylepšených funkcí.

Out of stock, delivery within 2 days
From Price Kč16,990
More

Reference: CARDIOCAP

Brand: FINIS

SNORKEL CARDIO CAP

Designed specifically for the Adult and Jr Swimmer's Snorkel, the Snorkel Cardio Cap can be used for hypoxic training, which increases the ability of muscles to work better when oxygen levels are low

Out of stock, delivery within 3 days
Price Kč159
More

Follow us on Facebook