Hodinky jachtařské Quatix5 Optic

Značka: GARMIN

Chytré jachtařské GPS hodinky vycházející z konceptu multisportovních hodinek fénix5.
Full description

Kód QUATIX5OPTIC
Nie je skladom, dodanie do 2 dní


14 989 Kč
S DPH
Množstvo

 

Vaše osobní údaje nikdy nikomu cizímu nesdělíme.

 

Zboží skladem odesíláme do 24 hodin.

 

Nepoužité zboží můžete do 14 dnů vrátit.

Garmin Quatix5

Garmin Quatix5 jsou chytré GPS hodinky speciálně vytvořené pro vodní/námořní aktivity.

Umožňují spárování s kompatibilními Garmin námořními plotery či s ovládáním kormidla a autopilota GHC 20, které tak můžete hodinkami dálkově ovládat.

V hodinkách lze ukládat waypointy a ty následně automaticky při synchronizaci bezdrátově přenášet do připojeného plotteru, taktéž např. navigování zpět na poslední uloženou pozici po aktivaci volby "muž přes palubu", dále streamování dat z palubního systému jako rychlost, hloubka, teplota, vítr atd.

Při spárování s mobilním telefonem vám hodinky poskytnou relevantní data s informacemi o přílivu a odlivu pro vaši aktuální zeměpisnou polohu (7 dnů k dispozici i offline).

Mezi další užitečné funkce patří např. alarm na utrženou kotvu, kdy hodinky majitele upozorní při driftování lodi.

Pro závodníky mohou být zajímavé funkce virtuální startovní linie, vzdálenost ke startovní linii, odpočet startu závodu apod.

Na své si přijdou i sportovní rybáři, kteří mohou zaznamenat a sledovat informace o čase a svých úlovcích.

Vyznavače veslování či pádlování budou zase zajímat záznamy o počtu a kadenci záběrů či vzdálenosti na jeden záběr pro vyhodnocení efektivity.

Pomocí implementované aplikace FUSION-Link Lite je možno hodinkami ovládat hudbu v palubním audio systému podporujícím bezdrátovou ANT komunikaci (StereoActive, RA70, BB100).

Jelikož Qautix5 staví na osvědčeném a funkčním konceptu hodinek fénix5, jsou i tyto vybaveny stejnými užitečnými funkcemi a technologiemi.

Samozřejmostí je:

  • optický snímač pro celodenní měření srdečního tepu
  • kompas
  • barometr
  • výškoměr či akcelerometr
  • měření denní aktivity
  • multisportovní profily aktivit (vedle vodních aktivit též běh, cyklistika, turistika, golf apod.) včetně pokročilých tréninkových funkcí.

Hodinky je možné spárovat s externími čidly, jako hrudní pásy s měřením srdečního tepu a běžecké dynamiky, čidlami rychlosti a kadence na kolo, externím teplotním čidlem atd. Dále lze hodinkami např. ovládat akční kamery VIRB. Standardem jsou též smart notifikace z mobilního telefonu (SMS zprávy a příchozí volání). Výdrž baterie je až 24 hodin se zapnutou GPS, 100 hodin v režimu UltraTrac a až 16 dnů v režimu chytrých hodinek.

Velikostně Qautix5 vychází z prostřední velikosti hodinek fenix5 a tomu také odpovídá velikost řemínků s šířkou 22mm a systémem rychlé výměny QuickFit.Hodinky Quatix5 se dodávají ve dvou variantách:

  • Quatix5 Optic
  • Quatix5 Sapphire Optic (Safírová verze má sklíčko odolnější proti poškrábání, jsou navíc vybaveny WiFi komunikací a ve výbavě mají navíc kovový řemínek)
QUATIX5OPTIC

Tabuľka dát

Hmotnosť 0.0 kg

Click here to leave a review

Mohlo by vás zaujať aj
10 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód: SNIMACSWIM

Značka: GARMIN

Snímač tepové frekvence (HRM SWIM) pro plavání

Snímač srdečního tepu HRM-Swim je díky unikátnímu přilnavému povrchu ideální pro plavání v bazénu. Snímač je v podobě hrudního pásu a na rozdíl od běžných snímačů dokáže vydržet na svém místě i během kotoulových otoček nebo odrazů od stěny bazénu.

Nie je skladom, dodanie do 2 dní
Cena 2 790 Kč
Viac

Sledujte nás na Facebooku