Reference: RASHGUARDSSL1_M

Rash Guard Short Sleeve

Our new Rash Guards are available in great new colours and offer UPF 50+ protection. They can be used for all kinds of water sports and are comfortable, made from cool, lightweight, fast-drying material.

Price Kč1,319
More
3 ks v různých variantách
All best sellers

Diving suits

Neopren ALIZE 2016 3/2 mm - pánský
  • Neopren ALIZE 2016 3/2 mm - pánský

Neopren ALIZE 2016 3/2 mm - pánský

ALIZE2016MAN
Beuchat
Ideální pánský celotělový neoprén Alize 2016 3/2 mm do teplých nebo tropických vod od společnosti Beuchat.
Quantity


Reward points

For details about our system of bubbles click here.

You will earn 200 bubbles in amount of 200 Kč, which you can use for your next order.

Description
Pánský celotělový neoprén Alize 2016 3/2 mm Technické specifikace: Extra pružný na ramenou pro snadnější pohyb při potápění Zapínání na zip s ukončením na límci pro větší pohodlí Neoprenový límec s anatomickým tvarem a hladkým vnitřkem pro lepší přilnutí Hladké válcované hrany pro snadnější oblékání a zabránění vniknutí vody Zesílení na ramenou (PU) Univerzální 3/2 mm celotělový mokrý oblek pro potápění a šnorchlování Anatomický design: Kvalitní design a know-how od společnosti Beuchat, vynálezců moderního potápěčského obleku. Speciální exkluzivní model navržený ve Francii.   Beuchat vysoce kvalitní povrchová úprava: Beuchat kvalita a řemeslné zpracování je zakotveno v pečlivých detailech a závěrem. Neoprénové panely sešity 4-jehlovými plochý švy.   Neoprén: Elaskin X 6.4 - límec, hrudník, zadní podpaží a podpaží.   Snadnější pohyb: Ultra-soft Elaskin X 6.4 - pro pohyblivost a pro větší pružnost na ramenou a na pro pohodlnější dýchání hrudníku.   Extra komfort: Plně nastavitelný límec na suchý zip. Zip s dorazem na spodní straně límce pro větší pohodlí. Límec s anatomicky tvarovaným otvorem na krk.   Ochrana proti vniknutí vody: Hladký válcovaný okraj límce s měkkým neoprenovým vnitřkem pro lepší přilnutí. Hladké válcované hrany pro snadnější oblékání a zabránění vniknutí vody.   Odolnost, trvanlivost: Ramenní vycpávky PU. Neagresivní suchý zip na límci, aby nedošlo k poškození obleku nebo švů
Product Details
ALIZE2016MAN

Data sheet

Suitable for
instrument diving, snorkelling
Type of neoprene
wet
Main zipper
Rear
Auxiliary zippers
none
Hood
without hood
Cuffs
simple
Destination
Men's
Cut of neoprene
One-piece
Material thickness
3mm
Suitable for Mall
diving
10 other products in the same category:

Reference: ULTRASKINVESTLADY_L

Brand: MARES

Ultra Skin - Sleeveless without Hood - She Dives

The sleeveless Ultra Skin top offers thermal comfort for the torso - perfect for wearing under your wetsuit or dry suit. The innovative technology used also means great breathability and freedom of movement.

Price Kč3,096
More
Out of stock, delivery within 7 days