Kód: VAZELINADM
Značka: Divemarine
Vazelína silikonová 25g
Silikonová vazelína od společnosti Divemarine je vynikající prostředek na promazávání a konzervaci Vaší výstroje.
Kód: VAZELINADM
Značka: Divemarine
Silikonová vazelína od společnosti Divemarine je vynikající prostředek na promazávání a konzervaci Vaší výstroje.
Kód: AQUASUREWITCH
Značka: Gear Aid
AQUASURE-NEO Black Witch je rychleschnoucí lepidlo pro opravu poškození neoprenových částí výstroje (neoprenových obleků, rukavic, bot, návleků, brodících kalhot apod.)
Kód: ZIPPERSTICK
Značka: Gear Aid
Toto vysoce účinné mazivo, dříve známé pod názvem Zip Tech, funguje na voděodolné zipy v neoprénových oblecích, suchých oblecích a dalších.
Kód: AQUASURE20
Značka: Gear Aid
Lepidlo pro opravu neoprénu a bezzáplatovou opravu samonafukovacích matrací.
Kód: SAMPONGERAID
Značka: Gear Aid
WET SUIT & DRY SUIT SHAMPOO je syntetický prací, čisticí prostředek obsahující účinné složky pro ruční praní neoprénových obleků.
Akumulátorový zdroj s mimořádnou kapacitou 28Ah pří velikosti zdroje pr.7,6 x 26 cm a váze 3kg. Pouzdro je vyrobené z kvalitního nerezového materiálu.Zdroje vyrobené po srpnu 2012 mají ochranu proti zaplavení akumulátorů přes nabíjecí konektor pro případ, že zapomenete zapojit konektorem světla nebo uzavřít zátkou ZAZdroj je osazen 60cm dlouhým kabelem, který je zakončen vodotěsným konektorem, který lze pod vodou rozpojit i spojit.
Kabel je připojen přes vypínač s elektronickou regulací a slouží ke spojení s elektrickým vyhřívacím topením. Elektronická regulace zajistí nejen nastavení ideálního tepelného komfortu, ale zároveň šetří elektrickou energii. Akumulátory se dobíjí přes konektor na horní zátce. Na tento konektor lze připojit potápěčské světlo.
Pokud není připojené světlo, musí byt konektor uzavřen vodotěsnou zátkou ZA, která se dodává se zdrojem (nabíjecí konektor není zapojen přes elektronickou regulaci).
Doporučujeme použít světlo H-PL3 nebo H-PL3 Plus Data:max. hloubka……………………………….120 m rozměr………………………………….......pr.76 mm /L 260mm hmotnost na suchu /ve sladké vodě….…3 /1,8 kgvýstup VV (světlo) je pro max. zátěž do 50Wvýstup PWM (topení) je pro max. zátěž do150WNabíječka je v ceně zdrojeUpínání pomocí držáků: DZ-1, DZ-3Akumulátor je chráněný proti nadměrnému vybití a proti zkratu.Pokud zdroj B-UW-6T/LiON 28 nepoužíváte, musí být vypínač v pozici OFF!Jinak hrozí nevratné poškození akumulátorů!Parametry
Ověřeno našimi zákazníky
Prohlédněte si vybraná hodnocení našich zákazníků.
Peter S. 18.03.2026




Peter S. 09.03.2026




Miloš M. 02.03.2026




check_circle
check_circle