Pouzdro Belt Black - Ledvinka s opaskem 828

Značka: Aquapac

Ledvinka černá s opaskem a šňůrkou na krk, vnitřní kapsy
Celý popis

Kód BELTCASEBLACK828
Sklad Praha: 1ks
Sklad Čestlice: 1ks
Sklad Děčín: 1ks


699 Kč
S DPH
Počet

Bublinky

Pro podrobnosti o našem systému bublinek klikněte zde.

Nákupem tohoto produktu obdržíte 35 bublinek.

 

Vaše osobní údaje nikdy nikomu cizímu nesdělíme.

 

Zboží skladem odesíláme do 24 hodin.

 

Nepoužité zboží můžete do 14 dnů vrátit.

Od nejmenšího pouzdra na klíčky, peníze a kreditní karty, přes "ledvinku na doklady" až po tašku s odnímatelným uchem a širokým nastavitelným transportním popruhem. Vaše cennosti vždy po ruce a vždy v suchu.

Jak Aquapac funguje?

Aquaclip je podstata řešení. Je to chytrý uzavírací systém, který zajišťuje úplnou vodotěsnost pouzdra a chrání vložený předmět také před prachem a pískem. Výhodou je, že každé pouzdro vždy s příslušným vloženým předmětem plave.

Jednoduše uzavři

Aquaclip je tak jednoduchý jako otevření a uzavření pouzdra, jenž provedete během několika sekund. Je vyroben z lehkého ale houževnatého plastu. Lze jej otevřít a zavřít 10.000krát a stále je vodotěsný

Trochu o zvuku

Zvuk prochází pouzdrem s nevelkou ztrátou. Můžete se tak lehce dorozumívat a telefonovat s přístrojem uzavřeným v suchu.

Uzavři a zamiř

Průhledná část u pouzder určených pro fotografování je vyrobena z čirého materiálu LENZFLEX takže můžete snadno fotografovat, nebo natáčet za jakéhokoliv počasí i ve vodě.

Co to znamená 100% vodotěsný?

Nezávislé testy - Aquapac a patentovaný systém těsnění Aquaclip byl testován nezávislými institucemi v Británii podle norem IP67 a IP68 – jedná se o dva uznávané standardy v oblasti vodotěsnosti. Všechna pouzdra Aquapac vybavená systémem uzavírání Aquaclip jsou zaručeně vodotěsné do hloubky 5m. Některá mohou hlouběji – detailní přehled naleznete na 

Testujeme během produkce - S ohledem na bezpečnost pouzdra Aquapac průběžně testuje své výrobky na vodotěsnost ve vlastním zařízení.

Jakou velikost pro můj přístroj?

Pouzdra Aquapac jsou plochá a rozšíří se vložením předmětu. Před nákupem je dobré znát rozměry pouzdra a také přístroje pro který je pouzdro určeno. Důležitá míra je horizontální, nebo vertikální obvod – tak jak je to naznačeno u obrázků pouzder. Předmět jednoduše změřte měkkým metrem, nebo kouskem provázku a porovnejte s rozměry uvedenými u obrázků pouzder.

Nějaké tipy pro dobré fotografie?

Fotografovat přes pouzdro je podobné jako fotografovat skrze okno doma. První požadavek je aby okno bylo čisté. Pouze čisté okno nezpůsobí odrazy a zkreslení. Odrazy také zmírníte tím, že přiložíte fotoaparát, nebo jeho objektiv až ke sklu. S Vaším pouzdrem dosáhnete nejlepších výsledků když bude průhled těsně přiléhat k objektivu fotoaparátu, nebo kamery.

Vyhýbejte se použití blesku, pokud však potřebujete blesk použít ověřte si zda k němu pouzdro těsně přiléhá aby nedocházelo k odrazu záblesku před objektiv.

Udržujte průhledovou část pouzdra čistou a chraňte jí před poškrábáním. Dívejte se na čelní stranu pouzdra stejným způsobem jako na objektiv a chraňte jí.

Fotografování pod vodou

Chce to trochu cviku a malinko štěstí pro opravdu dobrou fotografii pod vodou – nemyslete si, že každý snímek bude vypadat jako ten na obálce potápěčského časopisu. Pro dobrou fotografii potřebujete slunečné počasí a čistou vodu. Nejlepší čas je v poledne, kdy je sluníčko nejvýše. Dobrých výsledků dosáhnete těsně pod hladinou, čím hlouběji fotografujete, tím je menší ostrost a barevnost snímku. (Výhodou digitálních fotoaparátů je možnost pozdější úpravy snímku). Nezapomeňte, že i na pohled čistá voda je plná mikroorganismů a dalších částic. Čím méně vody je mezi Vámi a fotografovaným předmětem, tím lépe (samozřejmě s ohledem na technické parametry použitého přístroje). Široký objektiv a detailní záběr jsou nevětší jistotou dobrého snímku.

Jaké obdržím záruky?

Výrobce Vám zaručuje, že pokud budete používat pouzdro v souladu s návodem k obsluze, který obdržíte spolu s pouzdrem bude Váš Aquapac minimálně 3 roky bez výrobních a materiálových závad.

Houževnatý materiál z něhož je pouzdro vyrobené je silný, ale lze jej propíchnout, nebo prorazit ostrým předmětem. Pro správnou funkci musí být pouzdro neporušené a zejména v prostoru zavírání čisté aby Aquaclip mohl plnit dobře svou funkci a pouzdro těsnit.

BELTCASEBLACK828
3 ks

Parametry

Hmotnost 0.2 kg

Máte s produktem zkušenost ? Napište krátkou recenzi.

10 dalších produktů ve stejné kategorii:

Sledujte nás na Facebooku