
Kód: TEKNOHOOD5_L
Kapuce TEKNO 5 mm, SEAC SUB
Neoprenová kapuce SEAC Tekno 5 mm z ultraflex neoprenu s Air-Release ventilem a hladkým límcem pro maximální teplo a komfort při potápění.
Kód: TEKNOHOOD5_L
Neoprenová kapuce SEAC Tekno 5 mm z ultraflex neoprenu s Air-Release ventilem a hladkým límcem pro maximální teplo a komfort při potápění.
Kód: H30HOOD_M
Lehké neoprenové kapuce H30 2 mm z microcell CR neoprenu, poskytují komfort a tepelný komfort v teplých i středně chladných vodách. Flexibilní a odolné.
Kód: HOODULTRAW_L
Materiál Celliant® byl laboratorně testován s vynikajícími výsledky, pokud jde o uchování tělesného tepla a urychlení jeho obnovy.
Kód: HOODREVERS_L
Oboustranná, žlutá (s reflexními prvky) nebo černá, suchá kapuce ze 4mm silného super pružného neoprénu od společnosti Northern Diver.
Tato standardní kukla od společnosti Seac, která je skvělou volbou pro potápění v chladných vodách, má tloušťku 5 mm, což zajišťuje správný tepelný komfort.
Tato kukla je vybavena neoprenem Ultraspan pro vysokou pružnost a umožňuje minimální průchod vody. . Společnost Seac, která byla založena v Itálii v roce 1971, hrdě pokračuje ve výrobě vysoce kvalitního potápěčského vybavení a dbá na to, aby každý výrobek byl individuálně ověřen a testován.
Parametry
Specifické reference
Kód: BLADEFIN_CERVENA-S
Značka: Atomic Aquatics
Ověřeno našimi zákazníky
Prohlédněte si vybraná hodnocení našich zákazníků.
Richard Z. 26.08.2025
Ota K. 11.08.2025
Josef H. 17.07.2025
check_circle
check_circle